Çekici Kadınların Sırları

Kadınların bazen hiçbir şey yapmalarına gerek kalmaz. Onların varlıkları bile ilgimizi çekmeye yeter çoğu zaman. Ama kadınların ilgi çekici bir sürü yönü vardır. Nedir bu kadınları çekici kılan sırlar bu makalemizde bunlara yer verdik.

kadın haberleri

Koku

Eskiden bu yuna kadınların en büyük tutkusu güzel kokmaktır. Parfümler ve kokulu kremler kadının erkekleri baştan çıkarmak için kullandığı etkili bir silah olmuştur.Kadının kendi ten kokusu kadar etkili bir silah tabi ki yoktur fakat  bir kadının parfümü kişiliğine uygun bir yapıya sahipse etkisi başkaları üzerinde daha fazla olabilir. Baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahip kadınlar ferah ve hafif kokularla ,cesur kadınlar iddialı kokularla, kişiliğini yansıtır.

Dudaklar

Kadının güzelliğini belli eden en önemli unsurlardan birisi dudaklarıdır. Dudaklarınızı dudak renginizin bir ton koyusu ile renklendirerek daha çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Açık renk rujlar dudağı dolgun gösterdiği gibi koyu renk rujlar olduğundan daha ince gösteriyor.

Tırnaklar

Bakımlı eller ,güzel parmaklar ve tabi ki temiz  güzel tırnaklar kadınlarda ilk dikkati çeker.Her ne kadar erkekler uzun tırnaklardan hoşlanmadıklarını söyleseler de, tırnak kadının cazibesini artırır. Düzgün kesilmiş, iyi törpülenmiş, tırnak etleri alınmış ojeli tırnaklar erkekleri cezbetmeye yetecektir.

Gözler

Gözler yüzün en dikkat çekici bölgesidir . Çekici ve seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı koyamaz ve bakışlarınız hemen karşılık bulur.

Beyaz tenli ve sarışınsanız şanslısınız hemen hemen her renk göz farı kullanabilirsiniz.

Esmerseniz koyu tonlar, kızılsanız karamel, gri, lila gibi renkler gözlerinizin etkisini artırır.

Saçlar

Dağınık saçlar ya da dağınık topuz kadınların kullandığı en etkileyici saç stillerindendir. Açık bırakılmış parlak, havalı saçlar da kadınların güzelliğini vurgulayan saç şekilleridir. Saçlar öyle birşey ki etkisinden kurtulmak mümkün değildir hele ki çok uzun saçlara sahipseniz.

Göğüsler

Birçok erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici yerlerinden birisi ğöğüslerdir. Bütün kadınlar dik ve kusursuz göğüslere sahip olmayı ister.Göğüslerinizi korumanız için yumuşak etkili bir vücut peelingi, dik göğüslere sahip olabilmek için, düzenli olarak soğuk su ile basınçlı duş, göğüs jimnastiği güzelliğinizi korumanıza yardım edecektir.

Ten

Yumuşak bir ten, pürüzsüz ve temiz bir vücut kadının güzelliğinin anahtarıdır. Sağlıklı beslenme, düzenli bakım, soğuk havalardan korunma, doğal maskeler ve kürler teninizin uzun süre bakımlı ve genç görünmesine yardımcı olacaktır.

Giyim

Belirli bir giyim tarzı olan kadınlar, gittiği her mekanda erkekler tarafından hemen fark edilir.Kendi tarzınızı belirleyin ve vücudunuza uygun giyinin.Modanın ne olduğu önemli değil sizin giydiğinizi nasıl taşıdığınız önemli. Siz kendinize güveniyorsanız zaten etkileyemeyeceğiniz erkek yoktur.

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form