Etkisi Kısa Güzelliği Büyük Olan Sırlar

Güzellik ve güzel görünmek için fazlaca öneri ve tavsiyeler var. Bizimde daha önce sizlerle paylaştığımız önerilerimiz oldu ama bu öneriler diğerlerinden oldukça farklı. Bunları uyguladıktan sonra ne öncesinde ne de sonrasında hiçbir sıkıntıyla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. İşte O Mucize güzellik önerileri..

Buzda dans

Yüzünüzü temizledikten sonra bir buz küpünü yüzünüzde gezdirerek eritin. Bu gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlayacaktır.

 

İçi seni dışı beni

Muzun harika bir ara öğün olduğu konusunda hepimiz hem fikirizdir. Önce ara öğün olarak muzunuzu bir güzel yiyin, ardından kabuğuyla yüzünüzde beliren ince çizgileri ovun. Bu işlemin ardından yaklaşık 4-5 dakika bekledikten sonra yüzünüzü durulayabilirsiniz.

 

Gülsuyunun mucizesi

Çantanızda bulundurmanız gereken ürünlerden biri de gülsuyu spreyi! Cildinizi kuru hissettiğiniz her an onu uygulayabilirsiniz. Ama yüzünüze sıktıktan sonra cildinizin onu emmesine izin vermelisiniz, ama burada dikkatli olun ellerinizde bulunan bakterilerin yüzünüze bulaşmasını istemezsiniz.

 

Kuru Şampuanlar

Kesinlikle can kurtarıcı özelliği olan bu ürünleri akşam yatmadan uygulamanızı tavsiye ederiz. Çünkü içerisinde bulunan pudra saçınızda yer yer beyazlıklar yaratabilir, geceden sıktığınızda saçınız pudrayı emecektir ve sabah yeni bir güne hazır olacaksınız.

 

Hafif masaj yapmak

Ensenize yapacağınız ya da yaptıracağını bir masaj stresten dolayı kasılan kaslarınızın gevşemesinde ve kan akışınızın normale dönmesinde yardımcı olur. Yüzünüzdeki rahatlama hissine şaşıracaksınız.

Rujun getirdiği güzellik

Eğer makyaj yapmaya vaktiniz yoksa tek bir rujla dudak, göz hatta ve hatta yüz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Yanaklarda ve gözlerde dudaklarda olduğu kadar kullanımı abartmayın yeter.

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form