Erkekleri Elde Tutmanın Yolları

1- Bir kadın herşeyden önce özgüvenli olmalıdır. Erkekler özgüveni yüksek olan bir kadınla beraber olmaktan gurur duyar ve bu durum ona güven verir ve yanında iken kendini mutlu hisseder. Özgüven yüksek olmalı dedik ama bu özgüven ukalalık boyutuna varmamalıdır. Sizle gurur duymasını sağlayacak kadar özgüveniniz olsun bu yeterlidir. Beraber iken erkekliğini yaşamasına,hissetmesine olanak tanıyıın.

2- Elinizde geldiği kadar onure edin,takdir edin. Bir erkek için ; sevdiği kadının takdiri ve övgüsü her şeyden değerli ve önemlidir. Özellikle başka insanların yanında yada  ortamda sizin takdiriniz,övgünüz onu mutlu edecektir.      

3- Kendi istediğinizi veya bildiğinizi yapacak olsanız bile ondan fikir isteyin ve ona danışın. Ona onu önemsediğinizi hissettirin.      

4- Hal ve hareketlerinizde doğal olun,kendiniz olun yapmacık davranmayın. Doğal olmak her zaman en iyisi olmuştur. Doğal olun derken evdeki pasaklı halinizi kast etmedik elbette. :)      

5- Siz siz olun sakın değiştirmeye kalkmayın. Çiftlerin yaptığı en büyük hatalardan birtanesi erkeğini değiştirmektir.

6- Yalnız kalabilir sıkılabilirsiniz sakın ola hiç durmadan konuşma isteğinde bulunmaın ve konuşmayın. Diğer bir deyimle lüzumlu lüzumsuz non-stop konuşmalar yapmayın!    

7- En önemli olan şey dişiliktir. Dişiliği elden bırakmayın,erkeklerin cazibeye,seksiliğe ve alımlı olmaya dayanamadıklarını unutmayın.   

8- Soğuk duruşlar sergilemeyin yani buz dolabı olmanın hiçbir anlamı yok. Diğer bir ayrıntı hanım ağa olmaktan kaçının.  

9- Değişime,farklılığa,fantezilere önem verin. Bir ilişkinin düşmanı monotonluk ve tekdüze bir ilişki yoludur.     

10- En önemlisi bunları elde edinceye kadar değil, hayat boyu yapmaya çalışın.

 

Zeki bir kadın erkeği elinde tutmaz ; KENDİNE HAPSEDER ;)

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form