Erkeklerin en çok söylediği yalanlar

Kalabalıkta duygumu gizlemem ( Ne yapayım milletin ortasında töbe töbe )

İyi bir yalan mı duymak istiyorsunuz ? Erkeklerden iyi bir yalan O zaman ; erkeklerin yüzde doksanı beraber oldukları kadınlara kalabalık içerisinde sevgi gösterisi yapmaktan hoşlanmazlar. Ama ilişki taze olduğu için karşıdakinin gönlü hoş olsun,memnun olsun diye böyle bir söz söylenir. Kadınlar ise sevildiklerini,ilgi gördüklerini herkes bilsin isterler. Erkek ise bu tür şeylerin özel olduğunu düşündüğü için bu konuda biraz tutucudurlar. Hele ki duygularını herkesin bilmesini hiç istemez. Bazen sevdikleri kadına bile duygularını açık açık belli edip söyleyemez. Ama yeni tanıştığı kadınlardan bunu gizlemek isterler.

Bir kadına yalan söylemem. Hele kandırmak için hiç söylemem (pehhh pehh pehh )

Erkekler hoşlandıkları kadınla bir an önce sevişme aşamasına gelmek isteler. Bu konuda biraz sabırsız davranırlar. Yalnız kadının bazı çekindiği konular varsa yada geri adım atıyorsa erkek hemen atağa geçer ve küçük yalanlar ile onu kıvama getirir ve istediği aşamaya getirmeyi başarır. Bu arada erkeğin kadını kandırmak adına söylediği yalanlar iki taraf içinde kötü sonuçlar doğurabilir. Ama erkek kadınla sevişmeyi aklına koyduğu için bunu düşünemez.

Ne şişmanı kesinlikle şişman değilsin ( Bırak yalanı sanki bana tığ gibi hatun )

Kadınların korkulu rüyalarından bir tanesi kesinlikle kilolardır. Şişman görünmemek için ellerinden geleni yapsalar da nafile. Ve erkekler bu gerçeği bildikleri halde kadınlara şirin görünmek adına yalan söylemekten vazgeçmiyorlar. Kadının dış görünüşü hakkında gerçek görüş ve yorumları yapmak kibarlığa ters düştüğü için söylenmez. Eskisi kadar kibarlık yapılmasa da konu "şişmanlık" olunca daha nezaketli bir tavır sergiliyoruz. 

Evlenmek için ideal bir tip değilim ( Takılalım ya evlilik filan nedir )

Kadınlar hemen evlilik hayali kurmaya meyilli yaratıklardır. Birbirini iyi tanımak,beraber zaman geçirmek varken kısa vadede evlilik planları yaparlar ve bu tür evlilikler erken biter. Kadının erkeği sürekli evlilik ve ciddi düşünme ile taciz etmesi sıkılmasına yol açtığı gibi onu geçiştirmek için sürekli bir yalan söyler ve olayın tadını çıkarmaya devam eder. Diğer bir taktik ise evlenmek için ideal bir tıp olmadığını söyleyerek sizi geçiştirir.

Sevdiğim kadını asla aldatmam ( Evet hiç aldatırmıyız )

 Sevdiği kadını aldatmayan adamlar olduğu gibi, arkasını döndüğü gibi hemen başkası ile olan erkeklerde vardır. Bu yalan her ne kadar inandırıcı gelmese de inanmamak en doğrusudur. Çünkü erkekler aldatmaya meyillidir ve bu meyillilik sevgilinin garip davranışları ile daha da törpüler.

Ben seni sonra ararım ( Bekle bekle ararım belki )

 Bu yalan çok söylenen yalanlardan bir tanesidir. Erkekler yeni tanıştığı kızlarla bir daha buluşmak istemiyorsa bu yalanı söyleyip işin içinden sıyrılır. Diğer bir kullanma alanı ise ilişkiyi bitirmek istediklerinde kullanılır.

 

 

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form