Güzel kızların söyleyemediği sırları

Güzel kızlar vardır hemde yüzlerine baktığımızda inanamayacağımız derecede güzel kızlar. Fakat bu güzel kızlarımız güzeller diye hiçbir sorunu olmayacak anlamına gelmez onlarında söyleyemediği sırları vardır. Hepimiz onların güzel olduğunu kimseye bakmayacaklarını,hiç aldatılmadıklarını felan düşünürüz ama işin iç yüzü çok farklıdır. İşte güzel kızların söyleyemediği sırları ;

Sadece güzelliklerinin seviliyor olma ihtimali

Güzel olmak ayrıcalık sayılsa da güzel bayanlar ilişkilerinde fazlaca yorgun düşerler. Çünkü akıllarında hep şu soru vardır ; Acaba dış görünüşüme mi yoksa karakterinize mi aşık olduğuna asla emin olamazsınız. Buluşmalarda konuşurken göğüslerinize mi yoksa size mi odaklanıyor buna dikkat etmeleri gerekiyor.

Kimse Kusursuz Değil

Bazen yüzüne baktığımızda bize kusursuz gelen kızlar inanın sandığınız kadar kusursuz değiller. Sadece bunu diğer kızlardan daha iyi saklayabiliyorlar. Güzelliği ortada olan kızlar genelde gelecek hakkında kaygılı ve korku dolu olurlar.

Genel olarak yalnızlardır

Güzel olan kızlar genel olarak samimi kız ya da erkek arkadaş edinemezler. Kadınların kıskançlık ve rekabet duyguları oldukları için güzel kızların kötü biri olduğunu düşünürler. Erkeklerin bu durum karşısında ki tutumu böyle güzel kızlar ile arkadaş olmak istememeleridir. Bu sebeptendir ki arkadaşlık konusunda epey yalnızlardır.

Ayna karşısı ikinci adresleri

Kadın her ne kadar güzel olursa olsun bu güzelliğin devamı için bakımlık olmak şarttır ve bunun içinde aynanın karşısında saatler harcamaları gerekir. Diğer kızlardan daha bakımlı olmak adına her daim makyajlı ve manikürlü olmaları için normal bir kadından daha fazla zaman ayırmaları gerekir. Yani birinden birisini kesinlikle aksatmaları olmaz aksattıkları takdirde diğerleri hasta yada depresyonda olduğunu düşünebilirler. Buda onlar için oldukça kırıcı bir durumdur. Özetle, onların güzel olmaya harcadığı vakit normal kadınlarınkinden daha fazladır.

Onları da aldatıyorlar

Sevgilisiniz ya da eşiniz sizi aldattı ise bunu kesinlikle güzelliğiniz de,dış görünüşünüzde aramayın. Erkekler en güzel olan model sevgililerinin bile aldatırlar bu ve buna benzer şeylere çok şahit olmuşsunuzdur. "Bu kadar güzel kadın nasıl aldatılır, güzel kadın aldatılmaz" ön yargılarını kafanızdan silip atmalısınız.

Güzellik her şey değildir

Dünyada güzellikten önemli şeyler vardır; aile,kariyer,arkadaşlık gibi gibi şeyler. Sadece güzel olmak bunların hepsinin önemsiz kılmaz. Bundan dolayı güzel kızların ne kadar şanslı olduklarını düşünmeyi bırakıp herkese eşit mesafede yaklaşmak daha doğru olacaktır. Dünyada güzelliği anlamsız kılan bir çift göz çıkar ve O zaman daha iyi anlarsınız her şeyi.

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form