Erkeklerin Değiştiremediği 10 Özelliği

Erkekler bazı alışkanlıklarını uzun zaman geçmesine rağmen unutamaz ve o alışkanlığını bir anda değiştiremez. Erkeklerin değiştiremediği 10 alışkanlığını,özelliğini sizlerle paylaşacağız.

erkeklerin kumanda merakı

Televizyon ve Kumanda

 Söz konusu televizyon ve kumanda olunca bu iki aletin tek sahibi erkekler gibi düşünülür. Siz ne zaman elinize alsanız bir bakmışsınız 5 dakika sonra kumanda hemen sevgilinizde. Kumandanın sizde olması için çok güçlü olmanıza gerek yok yada onu kullanmak için ayrı bir yeteneğe sahip olmanıza. Olay sadece şudur ; kumanda erkeklerin ev içinde dominant (baskın güç) olduklarını gösteren araçtır. Zaten önemli olan kumanda değil ilişki hakimiyeti siz onu elinizde tutmaya bakın.

erkekler neden yemek yemeyi sever

Yemek yemek

Erkek arkadaşınız yemek yemeyi seven birisi ise onu olduğu gibi kabul etmek en doğrusu olacaktır. Alıştığı bir yemek tarzı olduğu için o tarz dışına çıkmayı pek sevmez erkekler. Eğer erkek arkadaşınıza yemek hazırlayacaksınız kesinlikle farklı lezzetler yerine sevdiği yemekleri yapmayı deneyin. Çünkü erkekler klasik ev yemeklerini sevdikleri için ev yemekleri yapmanız hoşuna gidecektir. Balık ve tavuk yerine eti ön planda tutmaya çalışın.

erkeklerin uykuyu sevmesinin nedenleri

Uyku alışkanlıkları 

 

Söz konusu uyku olunca hiç kimse rahatı bozulsun istemez hele ki erkeklerin en hassas olduğu konulardan biridir. Uyku konusunda iki tip vardır ; erken yatıp erken kalkan, geç yatıp erken kalkan iki ayrı model ve ikinci model aynı şeyi sizden de bekler sakın unutmayın. Şayet erken yatan bir kızsanız erkek arkadaşınız bunu size karşı kullanır haklı olarak. O yatmıyorsa sizde yatmayın ölmezsiniz ya :) Ve son olarak geç kalkmayı seven bir sevgiliye sahipseniz sakın onu erken kaldırmaya kalkmayın !

erkeklerin koltuğa olan merakı

Koltuk sevdası

Herkesin özel bir eşyası olduğu gibi erkeklerinde hayatları boyunca vazgeçemedikleri özel eşyaları vardır. Buna en güzel örnek ; rahat bir koltuktur. Zamanın çoğu bu koltuk üzerinde oturarak,uzanarak geçer hatta öyle zamanlar gelir ki sevgili ile buluşmak yerine o koltukta kalmak cazip gelir. Koltuklar ile erkekler arasında özel bir bağ bulunur. Unutmamanız gereken diğer konu ise o koltuğu daha modern bulduğunuz başka bir koltuk ile değiştirmeye kalkışmanızdır. Ayrılığa neden olur mu olur.

erkekler ne dedikodusu yapar

Dedikodu 

Dedikodu kadınların ikinci adı olsa da erkeklerde kendi aralarında fikir alışverişi yaparlar. Aradaki fark şudur; kadınlar uzun ve yüzeysel şekilde dedikodu yaparken, erkekler konuyu kısa tutup detaylı konuşmayı severler. Ve kızla yapılan dedikodular unutulurken bir kızın erkek ile yaptığı dedikoduyu erkek asla unutmaz. 

erkeklerin arkadaş merakının sebepleri

Arkadaşları 

Kadınlar sevgililerinin erkek arkadaşlarından en az bir tanesinden hoşlanmazlar. Bu durum kız için bir tehdit unsuru olarak görülür. Eğer sevgilinizin arkadaşları ilişkinizin gidişatı ile ilgili problem yaratıyorsa bu konuyu sevgilinize açmak yerine arkadaşları ile iyi geçinmeye çalışarak çözmeye çalışın. Bu şekilde sorunun siz kaynaklı mı yoksa karşı tarafta mı olduğunu anlayacaksınız. Ve sevgiliniz erkek arkadaşları ile buluşmak istediğinde ona sorun çıkarmayın, çıkarmayın ki o en sevmediğiniz arkadaşı ona sizi kaçırmaması gerektiğini söylesin.

erkekler neden çok telefonla konuşur

Telefonla konuşmak 

Her ilişkinin başında telefon konuşmaları uzun tutulur nede olsa birbirinizi tanımak için bu şarttır. Fakat sevgilinizin telefonla konuşmaktan sıkıldığını öğrendiğiniz zaman kırılmanız kaçınılmazdır. Bu sebepten telefonda tartışmayın. Böyle durumlarda sinirli oldukları için sizi dinlemeyecek yada telefonu kapatmak için bahane arayacaklardır.

erkek hobileri nelerdir

Hobileri 

Erkekler takımlarına ve yaptığı aktivitelere karşı ayrı bir duygu besler. Ve fanatik olarak tuttukları takımları vardır. Bu nedenle kaçırmak istemedikleri maçlar olduğu zaman onlara anlayış göstermelisiniz. Sizde bu esnada kendinize zaman ayırın ve kız kankalarınızla eğlenmeye çalışın.

Giyim tarzları 

Moda kelimesi neredeyse kadınlar ile bütünleşmiş durumdadır. Kadın için olmazsa olmaz olan moda takibi erkekler için oldukça gereksiz ve zaman kaybıdır. Sevgiliniz spor giyiniyorsa onun tarzını değiştirmek yerine ona beğendiğiniz bir kıyafet alın o sizi kırmamak için mutlaka giyinecektir. Ve onun bu haline biraz iltifat etmeniz onu mutlu edip biraz daha cesaretlendirecektir.

erkeklerin haklı olma sebepleri

Onlar her zaman haklı 

Bir konuda fikir ayrılığına mı düştünüz merak etmeyin erkek o konuda haklı olduğunu iddia eder ve haklı çıkmaya çalışır bir şekilde. Bu yüzden sizinde bu durum karşısında yapmanız gereken konu yine fikir çıkmazına gelince onunkine benzer davranış sergileyin ve böylece sizin neler hissettiğinizi anlar.

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form