Gözlerinizi ön plana çıkaracak 5 makyaj

Makyaj uygulaması sabır gerektiren bir sanattır. Ustaca uygulanan göz makyajı, tamamen gözün görünümünü değiştirmek için gözün tüm özelliklerini vurgulama işidir. Ruhun aynası olmanın yanı sıra, gözler yüzün en etkileyici özelliğidir. Ve göz makyajı genel olarak makyajın en önemli parçası olabilmektedir. Kusursuz bir göz makyajı ile gittiğiniz davet ve toplantıları da ilgi odağı olmakla beraber güm gözleri üzerinize dikmiş olacaksınız. Farklı eyeliner ile gözlerinizi yeniden şekillendirin ve gözlerinize ekstra güzellik katın. Resimlerde size vereceğimiz 5 resim gözlerinizi ön plana çıkaracak 5 farklı göz makyajını göstermektedir.
 

Fotoğraflarda Mükemmel Görünmenin 14 Hali

Bazı insanlar fotoğraf çekilmeyi pek sevmez, hiç fotojenik değillerdir. O efsanevi güzellik standartlarına uygun olmadığını düşünürler. İnsan vücudunun bir enstrüman olduğunu görmek için; yürümek için ayaklar, bakmak için gözler ve hareket için eller var yani bir fark yaratıyoruz. Fotoğrafta güzel çıkmak için doğru ışık, doğru kıyafet ve doğru duruş oldukça önemlidir. Biz olayın parlak tarafınız gördüğümüz için hiçbir insanın çirkin olmadığını ve herkesin yıldız gibi parladığından eminiz. İhtiyacınız olan tüm temel şeyler birkaç şeyi öğrenmenize bağlıdır. Deneyin ve başarılı olacağınıza eminim.
 

2016 yılbaşı gecesi için saç modelleri

Yeni yılın gelmesi ile beraber kutlama hazırlıklarına başlanmış bulunuyor. Yılbaşı gecesi size giyim ve saç modeli tavsiyesinde bulunacağız. 2016 yılbaşı gecesi için trend saç modelleri marjinal kadın da.
 

5 Cilt Problemi İçin Çözüm Önerileri

Cildimizde oluşan 5 temel problem vardır. Bunlarla baş etmek için çoğu zaman kozmetik ürünlerini tercih eder ve bir nebzede olsa faydasını görürüz. Ama bu ürünleri kullanmanın dışında yediklerimize dikkat etmemizde bir o kadar önemlidir. Çünkü yediğimiz besinler cilt problemlerini yakından desteklemekte ve cildimizi iyileştirmeye yaradığı gibi tam aksi duruma da getirebilmektedir. Bizlerde cilt problemi olanlar için tüketilmesi gereken besinleri derledik ve göz atmanızı öneririz faydası olacağından kuşkunuz olmasın. :)
 

Kıvırcık Saçları Kontrol Altında Tutmanın Yolları

Kıvırcık saç güzel olduğu kadar birçok kezde baş belası olma durumu söz konusudur bunu en iyi kıvırcık saça sahip olanlar bilir.  Uzaktan bakınca çok güzel görünen kıvırcık saçlar çoğu zaman eziyete dönüşebilir. Bu eziyetten kurtulmanın yollarını sizler ile paylaşacağız.
 

Göbek ve Basen Eritme Hareketleri

Günümüz problemi olan göbek ve basen sorununa diyetle beraber kısa sürede kurtulmak için sizlere vereceğimiz basen ve göbek eritme hareketlerini hemen uygulamaya başlayın. Diyetle bu bölgelerde ki yağlardan kurtulmak oldukça zor. Diğer yandan basen ve göbek eritmek için yapılan hareketler ayrı hareketlerdir ve düzenli olarak yapılması gerekir. Düzenli olarak yapmanız neticesinde fazla yağlanmayı önleyip daha fit bir vücuda sahip olacaksınız.
 

Hızlıca Genç Görünmenin 3 Yolu

Bazen günün yorgunluğunu üzerimizden atamayız ve bu durum cildimize yansır ve bizi olduğumuzdan yaşlı gösterir. Peki hızlıca genç görünmenin kolay bir yolu yok mudur. İşte size bu yazımızda anında hızlıca genç görünmenin 3 yolunu anlatacağız.
 

Kendinizi Seksi Hissetmeniz İçin Öneriler

Özgürlük Önemli
Evde tek kaldığımızda çıplak dolaşmak en iyi ve rahat yöntemlerden bir tanesidir. Kendinizi rahat hissetmemeniz durumunda üzerinize bornoz ya da havlu alada bilirsiniz. Üzerinizde ki kıyafetler azaldıkça kendinizi daha seksi hissedeceksiniz. Ve bunu süreli yapmanız durumunda kendiniz böyle görmeye alışacak ve rahat hissedeceksiniz.
 

Kısa Saç Modelleri

Her kadına olmasa da bazı kadınlar var ki onlara kısa saç çok yakışıyor. Kısa saç insanı tarz gösterdiği gibi cool bir hava katıyor. Birbirinden güzel kısa saç modellerini sizler için derledik.
 

Kırık Allıkları Düzeltme

Bayanlar makyaj çantanızın içinde paramparça olmuş allığınız ya da kompakt varsa onları atmak zorunda değilsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak onları yeniden eski kullanılabilir hale getirebilirsiniz.
 

Hint Kınasından Dövme Desenleri

Dövme geçmişten bugüne kadar gelen bir gelenek görenek gibi olmuştur. Özellikle hint kınasından yapılan dövmeler geçici olduğu için daha çok tercih edilmiştir. Hint kınasından yapılan dövme sağlıklı olduğu gibi geçici olması ile de fazlaca tercih edilmektedir. Ve son zamanlarda oldukça moda olmaya başlayan ve birçok ünlünün de yaptırdığı hint kınası dövmeleri birbirinden farklı desenleri ile direk beğeni ve ilgiyi üzerine topluyor.
 

Ruj ve Oje Kombinasyonları

Kadınların en vazgeçilmez iki makyaj aksesuarı vardır. Bunlar ruj ve oje'lerdir. Bu ikisi olmazsa olmazlardandır. Davetlerde,gezmelerde,buluşmalarda v.b gibi tüm durumlarda kesin bir şekilde kullanılır. Her şeyden önemlisi bu ikisini kullanırken uyumu yakalamak oldukça önemlidir. Eğer uyumlu bir ruj ve oje kombinasyonu yapamazsak yaptığımız makyaj hiçbir şeye yaramayacaktır. Bizde sizler için birbirini tamamlayan ruj ve oje kombinasyonlarını toparladık. İlham almak için resimlere göz atınız.
 

Cilt lekelerine elveda deyin

Cildimiz hayatta sahip olduğumuz en önemli şeylerin başında gelir. Ona gerekli bakımı yapmak,korumak ileri ki yıllarda daha genç görünmemizi sağlamakla beraber mutlu olmamızı sağlayacaktır. Güzel ve lekesiz bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. 
 

İlham veren saç örgü modelleri

Eskiden annelerimiz saçlarımızı örgü yaparken bu durumdan pek memnun olmazdık. Ama şimdilerde saç örgüleri daha iddialı ve seksi görünüşü ile popülerliğini kazanmaya başladı. Günün her saatinde rahatça kullanabileceğiniz ve herkes tarafından çekici bulunabileceğiniz saç örgü modellerini sizler için toparladık. Daha güzel görünmeniz dileğiyle :)
 

Evde doğal ayak bakımı yapmak

Ayaklarınız için sürekli pedikür yaptırmak yerine daha doğal ve evde ayak bakımı yöntemlerini kullansak daha iyi olmaz mı? Böylelikle hem ekstra bir masraf oluşmamakla beraber doğal bir ayak bakımı yapmış oluruz. Ayaklarımızı gün boyunca yoruyoruz  ve ona ödül olarak pedikür yetiyor mu sanıyorsunuz ? eğer öyle ise yanılıyorsunuz çünkü pedikür sadece temiz ve şık görünmesinin sağlıyor. 
 

Saçlarınız için onarım seti

Saçlarımız bizi en iyi ifade eden şeylerdir. Kimi zaman dağınık kimi zaman toplu bazen dağınık ama her hali ile bizi ayrı güzel,sempatik gösterir.
 

İyi Bir Cilde Sahip Olmanın Yolları

Cilt bakımı,güzelliği ve cilde dair ne varsa bu konu ile ilgili ilk aklımıza gelen kadınlardır. Güzel,pürüzsüz,lekesiz bir cilde sahip olmak istiyorsak herşeyden önce cildimizi çok temiz tutmamız lazım. Bazen bu konuda yeterli özeni göstermeyip yada temizlik konusunu erteleyerek cildimizi ilerleyen zamanlarda hoş olmayan şeyler ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Örnek ; leke,sivilce,siyah noktalar v.b gibi...
 

Hint güzellik tavsiyesi

Kadınlar olarak hayatımızda kozmetik ürünlerine daima yer veririz.  Makyaj ise en vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Peki doğru ve kalıcı makyaj nasıl yapılır? hangi malzemeler kullanılmalı ki kusursuz ve kalıcı bir makyaj olsun. Çünkü yanlış yada eksik yapılan makyaj tüm günümüzü berbat etmeye yetecektir. Kusursuz ve rahat bir makyaj yapımı  için hintlilerin makyaj fırçası tavsiyesi var. Bu makyaj fırçası yumuşaklığı ve okşayarak yaptığı temaslı makyaj ile tende kalıcılığı sağlıyor.
 

Botanikçilerden doğal cilt bakım önerileri

Ünlü botanikçi Amanda Saurin doğal cilt bakımı için kendi kurmuş olduğu firmasında yeni yeni formüller ile ciltteki sorunları çözmeyi hedefliyor. Yapacağı bu formüllerde gül yaprakları ve dağlardaki doğal yetişmiş olan bitkilerin kök ve öz sularını karışım haline getirerek daha pürüzsüz cilde sahip olunması için çalışmalarını sürdürüyor.
 

Yaz makyajı 5 dakikada tamam

Makyaj hayatımızın her alanında vardır. Yazın makyaj yapmak biraz itina ister. Yaz makyajı kaç dakika sürer diyorsanız buna makalemizde detaylıca yer verdik. Havaların sıcak olması makyajın akmasına sebep olabilir. Yazın ağır makyaj yapmaktan kaçınmalısınız. Ancak elbette güzel görünmenin ve güzellik kavramının mevsimi olamaz. İyi bir makyaj için cildinizin iyi durumda olması önemlidir. Bunu sağlamanın yolu ise, mutlaka cildi nemlendirmektir. Özellikle yaz aylarında sıcaktan buruşmuş ve kurumuş bir ciltle dolaşmak istemiyorsanız, bol su için ve güneş koruyuculu nemlendiricinizi kullanmayı unutmayın.