Hint güzellik tavsiyesi

Kadınlar olarak hayatımızda kozmetik ürünlerine daima yer veririz.  Makyaj ise en vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Peki doğru ve kalıcı makyaj nasıl yapılır? hangi malzemeler kullanılmalı ki kusursuz ve kalıcı bir makyaj olsun. Çünkü yanlış yada eksik yapılan makyaj tüm günümüzü berbat etmeye yetecektir. Kusursuz ve rahat bir makyaj yapımı  için hintlilerin makyaj fırçası tavsiyesi var. Bu makyaj fırçası yumuşaklığı ve okşayarak yaptığı temaslı makyaj ile tende kalıcılığı sağlıyor.

Bu fırça ile yapılan makyaj parlak ve kusursuz bir görünüm sağlıyor. Bu fırça bizde yok ve bizde kusursuz makyaj yapmak istiyorum derseniz sizlere şöyle bir tavsiyede bulunabiliriz. Allık fırçasının en yumuşak olanını bu makyaj için kullanabilirsiniz. Ama bunu yaparken cilde fazla bastırmadan yüzeysel dokunuşlarla yapmak lazım ki cildin derinliklerine işlemesin ve cildi olabildiğince az zarar versin.

Diğer bir tavsiye ise sakal fırçası olarak kullanılan fırça ile makyajınızı yapabilirsiniz. Biliyoruz kulağa garip geliyor ama doğal malzemeden yapılmış bir araç ile makyaj yapmak daha güzel olacaktır.

hint makyaj  fırçası

güzel makyaj yapmanın yolları

sakal fırçası ile makyaj

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar