Kendinizi Seksi Hissetmeniz İçin Öneriler

seksi görünmenin yolları

Özgürlük Önemli

Evde tek kaldığımızda çıplak dolaşmak en iyi ve rahat yöntemlerden bir tanesidir. Kendinizi rahat hissetmemeniz durumunda üzerinize bornoz ya da havlu alada bilirsiniz. Üzerinizde ki kıyafetler azaldıkça kendinizi daha seksi hissedeceksiniz. Ve bunu süreli yapmanız durumunda kendiniz böyle görmeye alışacak ve rahat hissedeceksiniz.

seksi olmak için neler yapılmalı

Görünen köyü saklamayın

Sütyen takmanın her ne kadar göğüslerin sarkmasını önlediğini söylese de durum tam tersidir. Ama sütyenin kadına kattığı ayrı bir seksilik vardır. Sütyen göstermek seksilik sanatıdır. Bluzunuzdan ufacık bir parçasının görünmesi bile size kendinizi iyi hissettirecektir. Eğer ben bu şekilde dolaşmam bana göre diyorsanız bu şekilde giyindiğinizde birkaç fotoğrafınızı çekin ve bu fotolara her baktığınızda ne kadar seksi olduğunuzu hatırlayacaksınız.

seksi görünmek için yöntemler

Kendinize dokunun

Kendi vücudunuza dokunmaktan çekinmeyin. Seksi hissetmek için bir erkeğin size dokunmasına gerek yok bu düşünce oldukça yanlış. Bunun için kendinize fırsat buldukça dokunun. ( Ayna Karşısı En İdeal Yer )

seksi kıyafetler

Dekolte

İster bir randevu olsun ister sıradan bir yere gitmiş olun hiç önemi yok. Eğer kendini seksi hissetmek istiyorsanız dekolte bu işin kilit noktasıdır ve V yaka bir bluz ya da mini etek giyebilirsiniz. Dekolteyi abartmak çok seksilik değil hoş olmayan bir görüntüyü ve izlenimi beraberinde getirir.

seksi iç çamaşırları

Alışveriş ve Yeni Ciciler

Yeni şeyleri denemek hem bize hemde ruhumuza iyi gelir. Bunun için yeni iç çamaşırları almaktan çekinmeyin çok rahat ve seksi olacaksınız. Size önerimiz Push-up^'lardır eğer denemediyseniz biran önce deneyin. Ben bunları kullanmam çok rahatsız şeyler onlar diyorsanız " Tangalara" bir defada olsa şans verin işte sizi tam seksi yapacak şeyler onlar.

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar