Mükemmel Kırmızı Dudaklar İçin 4 Öneri

Dudaklarınızı Kırmızı ile Dans Ettirin ve Büyüleyin.

Kırmızı ruj mükemmel durduğu kadar da özen isteyen bir renk maalesef. Gelişi güzel sürüp çıkınca illa bir pürüz oluyor dudaklarda ve onun büyüleyici etkisini gölgede bırakabiliyor bu pürüzler.

Biz de dudaklarınızla hak ettiği güzelliğe kavuşsun diye sizlere mükemmelliği yakalayabileceğiniz 4 tavsiyede bulunacağız.

Pürüzsüzleştirin!

Öncelikle ruj sürmeden önce dudaklarınıza peeling uygulamanızı öneririz. “Buna vaktim yok ama...” diyorsanız fondöteninizi dudaklarınızın kenarlarına süngerle uygulamaktan çekinmeyin.

Bu hem dudaklarınızı daha dolgun gösterecek hem de rujun gerçek rengini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak.

Kusursuzlaştırın!

Her dudak doğuştan muhteşem çizgilere sahip olamayabiliyor. Bu nedenle rujunuzu dudağınızın kenarlarına çok yaklaşmadan uygulamalısınız. Kenarları da rujunuzla aynı tonda bir dudak kalemiyle düzgünce çizebilirsiniz.

Matlaştırın!

Biliyorsunuz ki mat rujlar oldukça popüler. Üstelik matlık en çok kırmızı rujlara yakışıyor diyebiliriz! Dudaklarınızın yine dış hatlarına rujunuzun tonlarında bir far uygulayarak bu görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirsiniz! Orta kısımların parlak kalması tercihimiz.

Karıştırın!

Yine dudaklarınızın kenarlarında biriken ruju yumuşatmak ve doğal bir görünüm yakalamak için temiz bir far fırçasını kenarlara dokundurarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar