Eviniz İçin İç Tasarım Stilleri

İç tasarım karmaşık, ama son derece büyüleyici bir sanattır. Yaşam alanınızı tüm detayları ile kafanıza göre stilize edebilirsiniz. Yaratıcılığınız ne kadar iyi ise kendinizi bir maceranın içine açabilirsiniz. Sonuçların hem sizin hem de konuklarınız için mükemmel olacağından kuşkunuz olmasın. Bu iç tasarım maceranız da sizlere yardımcı olmak için birbirinden farklı ve aykırı tarzları sizler ile paylaştık. Onları inceleyin ve eviniz için iç tasarım olayına hızlıca girişin.
 

Kadınları anlatan 10 karikatür

Kadınları günlük yaşamlarında ve genel olarak ifade eden bu 10 karikatür oldukça başarılı görünüyor. Kadınlar çoğu kez ne yapmak istediklerini bilmedikleri zamanlarda farklı farklı şeyler deneyerek mutlu olayı yada o an ki sıkıntılarını atlatmayı denerler. Yakındıkları veyahut sıkıldıkları bir durumun içerisinde direkt olarak kendilerini bulurlar.
 
Günümüzde ilişkileri ayakta tutmak adına ne yazık ki yeterli çaba gösterilmemektedir. İlişkiye başlamak kolay sanılsa da onu ayakta tutmak bir o kadar zordur. İlişkiyi bir fidan gibi düşünmek oldukça doğru bir hareket olacak ve ona yeteri kadar emek, sevgi, su vermek onu yeşertip büyümesini sağlayacaktır. Nasıl ki fidan büyütüp ağaç olma yolunda adımlamaya başladı ise sizde ilişkinizde evlilik yolunda yavaş yavaş büyüyecek ve meyve vereye başlayacaktır. İlişkiyi bu safhaya getirmek için ilişkide küçük gibi görünen ama hayati önem taşıyan 4 madde vardır. Size bu 4 makaleyi açıklayacağız. 
 

Kadın ve Erkek Arasındaki 10 Fark

 Kadın ve Erkek toplumda beraberce uzun müddet yaşamışlardır. Beraber yaşamalarına rağmen aralarında düşünce, duygu, izah, yaşam tarzı ve daha binlerce yönden çok büyük farkları vardır. Bizler bu farkların en anlaşılır ve genel olan kadın ve erkek arasındaki 10 farkı sizlere resimli şekilde anlatmaya çalıştık.
 

Pet Şişelerin Geri Dönüşümü İçin 20 Yaratıcı Yol

El becerisi yada yetenek önemli bir özelliktir. Hele bir şeyleri tekrar hayata kazandırmak değerlendirmek çok başka bir yetenek ve düşünme biçimi gerektirir. Pet şişeler hayatımızın büyük bölümünde kullandığımız araçlarda biridir.  Gerek su, kola, soğuk, sıcak aklınıza gelebilecek birçok ürünün muhafaza edilmesine yarar. Peki pet şişeleri kullandıktan sonra atmak mı lazım? tabi ki hayır onları değerlendirip süs eşyası, saksı, perde, vazo, gece lambası, avize daha birçok şeye dönüştüre biliyoruz. Sizlere pet şişelerin geri dönüşümü için 20 yaratıcı yolu sunacağız ve pet şişeler ile neler yapılabilir resimlere baktığınızda daha iyi anlayacaksınız. Hadi bakalım pet şişeleri tekrar hayata kazandıralım. :)
 

2016 kışı okunacak en güzel kitaplar

Kış mevsiminin gelmesi ile zamanımızın büyük kısmını odamızda ve  evimizde geçirmeye başladık. Eve kaldığımızda yapılacak en güzel şeylerden bir tanesi kitap okumaktır. Gönül ister her kitabı okuyalım okunmadık kitap kalmasın ama bazı kitaplar var ki onların okunma önceliği vardır. O kitaplar işte bu kış günleri okunacak en güzel kitaplardır.
 

Erkeklerin Değiştiremediği 10 Özelliği

Erkekler bazı alışkanlıklarını uzun zaman geçmesine rağmen unutamaz ve o alışkanlığını bir anda değiştiremez. Erkeklerin değiştiremediği 10 alışkanlığını,özelliğini sizlerle paylaşacağız.
 

Güzel kızların söyleyemediği sırları

Güzel kızlar vardır hemde yüzlerine baktığımızda inanamayacağımız derecede güzel kızlar. Fakat bu güzel kızlarımız güzeller diye hiçbir sorunu olmayacak anlamına gelmez onlarında söyleyemediği sırları vardır. Hepimiz onların güzel olduğunu kimseye bakmayacaklarını,hiç aldatılmadıklarını felan düşünürüz ama işin iç yüzü çok farklıdır. İşte güzel kızların söyleyemediği sırları ;
 

Erkeklerin en çok söylediği yalanlar

Kalabalıkta duygumu gizlemem ( Ne yapayım milletin ortasında töbe töbe )
 

Evlenmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlilik kararı almak diğer kararlarımızdan çok daha önemli olduğu gibi bunu diğer kararlarımızdan daha fazla düşünmeli ve mantıklı bir karar vermeliyiz. Olaya seviyorum,onsuz yapamam,kusurları düzelir,zamanla her şey düzelir mantığı ile yaklaşmamak çok önemlidir. İleride her şey düşündüğünüz gibi gitmediğinde yollar ayrılacak ve her iki tarafta üzülecektir. Bunun için bizlerde evlenmeden önce dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşacağız.
 

Bir Erkeğin Her Kadında Aradığı Özellikler

Film izlemeye ara verelim dışarı çıkalım mis gibi hava var.
 

Erkeklerin Nefret Ettiği O Cümleler

Ben Düşündüm de ( Sen Düşünemezsin Sebebini Biliyorsun)
 

Erkekleri Elde Tutmanın Yolları

1- Bir kadın herşeyden önce özgüvenli olmalıdır. Erkekler özgüveni yüksek olan bir kadınla beraber olmaktan gurur duyar ve bu durum ona güven verir ve yanında iken kendini mutlu hisseder. Özgüven yüksek olmalı dedik ama bu özgüven ukalalık boyutuna varmamalıdır. Sizle gurur duymasını sağlayacak kadar özgüveniniz olsun bu yeterlidir. Beraber iken erkekliğini yaşamasına,hissetmesine olanak tanıyıın.
 

En Güzel Banyo Tasarımları

Kadınlar için evin önemli iki yeri vardır. Bunlardan bir tanesi şüphesi ki banyodur. Her kadının hayalinde geniş,ferah ve dilediği gibi dekore edebileceği bir banyo vardır şüphesizdir. Fakat her kadın bu konuda şanslı değildir. Çünkü birçok evin banyoları oldukça küçüktür. Olur da ileride kendi eviniz olur yada ev yaptırma şansınız olursa sizlere ilham kaynağı olacak en güzel banyo tasarımlarını resim olarak derledik.
 

Giyinme Odası Dekorasyonları

Kadınların giyinmeye,alışverişe,gezmeye merakı malum dillere destan. Bu yeni çıktı,bunun modası geçti ama bu en sevdiğim derken kıyıp birilerine veremediğimiz yada atamadığımız elbiselerimiz dağ olur ve dolaplara sığmamaya başlar.
 

Aldatmayan Erkek te Bulunan 7 Özellik

Erkeklerin birçoğu ilişkisi esnasında aldatmaya meyillidir. Aldatan erkeğin aldattığını anladığımız gibi aldatmayan erkekte bulunan özellikler nelerdir ve nasıl anlarız bunlarıda size anlatmaya çalıştık.
 

Sade ev tasarımı için ilhamlar

Evimiz için en sade tasarımlar her zaman daha güzel olacaktır. Şaşayı çok abarttığımız zaman yaşam alanımız yaşanılmaktan çok eziyet ve gösteriş durumunu alıyor. Sade ev tasarımı için sizlere ilham olacak birkaç resim paylaştık.
 

Düğün Pastası İçin Harika Öneriler

Düğün günümüzün en anlamlı parçalarından birisi olan düğün pastamız oldukça güzel olmalıdır. Bu özel güne anlam katan ve bir o kadar değerli misafirlere ikram edilen bu pasta şekli ve tadı ile hafızalara kazınmalı ve unutulmazlar arasında olmalıdır. Eğer sizde düğün gününüz için farklı pasta önerileri arıyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz düğün günü pasta önerilerine bakınız. 
 

Kadın haberleri

Kadın ve kadına dair olan her şey sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır. Günlük kadın haberleri,son dakika kadın haberlerini sayfamızdan okuyabilirsiniz.
 

Düğün anı defteri örnekleri

En özel ve güzel günlerimizden birisi olan nikah günümüz hatıralarda ve anılarda kalsın isteriz. Düğün gününüz ile ilgili konuklar neler düşünüyor öğrenmek isterseniz düğün anı defteri bu konuda size çok yardımcı olacaktır. Ve biz sizler için düğün anı defterlerinden birkaç örnek toparladık.