Aldatmayan Erkek te Bulunan 7 Özellik

Erkeklerin birçoğu ilişkisi esnasında aldatmaya meyillidir. Aldatan erkeğin aldattığını anladığımız gibi aldatmayan erkekte bulunan özellikler nelerdir ve nasıl anlarız bunlarıda size anlatmaya çalıştık.

Afedersiniz Biz Hesabı Alabilirmiyiz

Bir erkeğin parasının nereye nasıl harcadığını biliyorsanız ve bu durum kafanızı kurcalamıyor soru işaretleri bırakıyorsa güvenmemeniz için bir sebep olmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Ama hayatında birden fazla kadın olan bir adamın (burada adam dedik ama adam değil) harcamalarında nereye gittiği belli olmayan anlaşılmayacak türden yüksek meblağlı giderler vardır. 

Sadık Arkadaş Çevresi

Araştırmalara göre arkadaşları sadık olmayan birinin aldatma olasılığı da daha yüksek olmaktadır. Çevresinde insanlar arasında mutlu ve sadakat problemi olmayan, ilişkilerinde mutluluğu yakalayan arkadaşlara sahip olan kişiler sadık oluyor.

Sevildiğini ve Güvenildiğini Hissettirmek

Araştırmalara göre ; erkekler cinsel açıdan değil duygusal açıdan tatmin olmak istiyorlar ve bu yüzden aldatma girişimlerinde bulunuyorlar. Sizin yapmanız gereken ona onu sevdiğinizi ve güvendiğinizi hissettirmek ve bunu bildiğini bilmeniz ona gerçekten güvenmeniz için en büyük sebeplerden birisi olacaktır.

Popüler olmak ya da olmamak

Çok sosyal yani dışa dönük erkekler her ne kadar göz korkutsalar da bunun ilişkilere dertten çok deva olacağını söyleyebiliriz. Yeni insanlarla tanışmada problem yaşamayan ve bunu hayatının ritüellerinden birisi haline getirmiş erkek, biriyle kırk yılda bir tanışan erkeklere nazaran aldatma olasılığı daha düşüktür.

Bana öyle geliyor ki bu erkek beni aldatmaz

Tanıştığınız erkek için aklınızda "Aldatmayacak bir tipe benziyor" diye düşünceleriniz varsa her zaman iç sesinize kulak vermenizi öneririz. Çünkü biz kadınlar bu konuda ne kadar yetenekli olduğumuzu biliyoruz. Kendinize, hislerinize ve onun size hissettirdiklerine güvenin. Şayet bir şeylerin ters gittiğini düşünmeye başladıysanız orada mutlaka açıklığa kavuşmayı bekleyen bir problem var demektir ve en kısa zamanda bu problemi çözün. 

Büyük aileler hayat kurtarıyor

Araştırmalar sonucu ailenin tek çocuğu olması durumunda aldatma olasılığı dahada artıyor. Erkek arkadaşınıza diğer buluşmanızda burcunu yada başka sorular sormak yerine kız kardeşi olup olmadığını sorun. ;)

Onu biraz zorlayın

Erkek arkadaşınızın çabuk tahrik olup olmadığını gözlemleyin. Çabuk tahrik olan erkeklerin aldatma olasılıkları diğerlerine göre daha yüksektir. Sizin sevgiliniz bu gruba dahil değilse sevinmenin tam sırasıdır ona sarılın. :)

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar