İlişkide küçük gibi görünen ama hayati önem taşıyan 4 madde

Günümüzde ilişkileri ayakta tutmak adına ne yazık ki yeterli çaba gösterilmemektedir. İlişkiye başlamak kolay sanılsa da onu ayakta tutmak bir o kadar zordur. İlişkiyi bir fidan gibi düşünmek oldukça doğru bir hareket olacak ve ona yeteri kadar emek, sevgi, su vermek onu yeşertip büyümesini sağlayacaktır. Nasıl ki fidan büyütüp ağaç olma yolunda adımlamaya başladı ise sizde ilişkinizde evlilik yolunda yavaş yavaş büyüyecek ve meyve vereye başlayacaktır. İlişkiyi bu safhaya getirmek için ilişkide küçük gibi görünen ama hayati önem taşıyan 4 madde vardır. Size bu 4 makaleyi açıklayacağız. 

 

1- Ona her zaman öpücük verin

İşe giderken veya işten gelirken ona "görüşürüz hayatım" deyip bir öpücük vermeniz onu mutlu ettiği gibi gün boyu enerjik ve mutlu olmasını sağlayacaktır. Bu öpücük konusu basit gibi görünse de eşiniz yada sevgiliniz için oldukça önem arz eder. 

2- Gün içerisinde konuşmak için zaman yaratın

Eğer iyi bir ilişki istiyorsanız bunu yapmanız kesinlikle önemlidir. Gün içerisinde onu kısada olsa arayın ve ne yaptığını nasıl olduğunu sorun. Bu onu önemsediğinizi ve düşündüğünüzü gösterecektir ve böylelikle onu mutlu ettiğiniz gibi sizde mutlu olacaksınız. Aklınıza düştüğü zaman aramayı sakın ertelemeyin o an arayın ve sonrasında işinize odaklanın.

3- Yüksek sesle "Seni Seviyorum" demek

Bu söz değerini asla kabul etmez. İster şimdi ister 30 yıl sonra söyleyin bu söz her zaman insanda güzel duygular uyandırır ve onu ne kadar sevdiğinizi ifade eder. Zor günlerde kullanıp durumu kurtarmaya çalışan kişilerde bu sözü kullanılırlar. Ama söz anlamını ve değerini yitirmez.

 4- Birbirinizi sürekli şaşırtın

Eşinizi şaşırtmak çokta zor olan bir şey değildir. Ona pırlanta almanıza, pahalı hediyeler almaya veya dışarıda lüks bir restaurantta yemek yemenize gerek yok. Beklenmedik bir öpücük , hayatımda iyi varsın gibi beklenmedik bir sözcük ve sarılmak ile onu şaşırtmış olacaksınız. Hatta küçük bir süpriz ilişki içine tekrar kıvılcım getirebilir.

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar