İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gereken Davranışlar

İlk buluşma oldukça önemlidir! İlk buluşmada bırakılan izlenim ve uyanan duygular ilişkinin ileride ki safhalarını çok büyük anlamda etkileyecektir. Bunun için bizlerde sizler zor durumda kalmayın ve ilk buluşmanın ışığı daima parlak kalsın diye bazı tüyolar hazırladık okumanızda ve uygulamanızda büyük fayda var. Bu tüyoların büyük çoğunluğu erkekler içindir onların bu konuda daha dikkatli olması lazım ;)

 

 Açılan kapı

Arabanın,mekanın, kapısını açmak bir centilmene hiçbir şey kaybettirmez aksine karşınızdaki hanımefendiye tam bir prens olduğunuzu düşündürür ve gösterir.

 

Çiçekler her zaman en zarif hareket

Tamam, bazı kadınlar da çiçek alma fikrine çok sıcak bakmıyor ama eğer romantik bir başlangıç yapmayı istiyorsanız çiçek almak aklınıza gelecek en güzel fikirdir.

 

Aramak için beklemeyin gerçekten gerek yok

"Hemen aramayayım ya..." diye düşünmeyin eğer sizden hoşlandıysa eve girdiği andan itibaren bir şeyler söylemenizi bekleyecektir.

Biraz netlik kimseye bir şey kaybettirmez.

 

"Eğlenceli"yi tercih ederiz

Gerçekten.

Eğlenceli ve keyifli geçmiş bir ilk randevuyu, süslü restoranlardan ve beyaz masa örtülerinden daha çekici bulduğumuzu belirtmemizde sanıyorum yarar var.

 

Meraklı davranın

Kendisini size anlatmasına izin verin, sorular sorun ve onu tanımaya çalıştığınızı anlamasında yardımcı olun.

Hayatıyla ilgilenmeniz hoşuna gidecektir.

 

Sakin ol biraz ;)

Biraz gergin olabilirsin ama durumu karşındakine yansıtmamanda yarar var. Sıkılıp sıkılmadığını, yemeğini beğenip beğenmediğini ya da bulunduğunuz mekanı sevip sevmediğini saniyede 80 kez sormak inanın size hiçbir şey kazandırmaz!

Biraz cool'luk fena olmaz emin ol.

 

Dürüst ol!

Bu sandığınız kadar zor olmamalı. Eğer ciddi bir ilişki arayışında değilseniz bunu bilmeye hakkı var, söyleyin. Ayrılmak istiyorsanız ya da hoşlanmadıysanız söyleyin. Eğer gerçekten hoşlanıyor ve birlikte olmak istiyorsanız dolandırmayın, söyleyin!

Gerçekten, kafanızda kurduğunuz saçma sapan oyunlarla hiçbir kadını etkileyemezsiniz.

 

Randevuların değişmeyen ve en önemli kuralı!

Eski sevgililerinizden asla bahsetmeyin!

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar