Bir Erkeğin Her Kadında Aradığı Özellikler

Film izlemeye ara verelim dışarı çıkalım mis gibi hava var.

İlişkilerde rutine bağlamak ve sürekli aynı şeyleri yapmak erkeklerin korktuğu şeylerden birisidir. Ve işler bu noktaya gelmesin diye içten içe macera dolu bir kadınla beraber olmak ister. Klasik planları bir kenara bırakıp o gün farklı bir plan yapın yada yapmak için teklifte bulunun. İlişkiyi canlı ve taze tutmanın yollarından birisi farklılıktır. Ve her farklılık ilişkiye heyecan katar.

 

Ne istediğini bilmek

Bir kadının herşeyden önce kendisine güveni olmalıdır bunu sürekli duymuşsunuzdur bayanlar. Bunun doğru olmadığını söylemek kesinlikle büyük bir hata olur. Erkekler duygularından,kendinden,tutkularından emin olan kadınlara hayran oluyor hatta bayılıyorlar. Siz kendinizden emin olup dik durdukça istemediğiniz kadar erkeğin ilgisini çekeceksiniz.

 

 

Çizgilerin dışına çıkın ( Sınırları geçin )

Erkekler daima dışarıda ve başka insanların yanında bir hanımefendi isterler. Ama evde özel anlar yaşarken veya  baş başa iken küçük yaramazlıklar yapın. :)

 

Gücün değişmez önemi

Kadınlar nasıl ki güçlü erkeklerden hoşlanıyorsa erkeklerinde bir kadında aynı şeyi aradığını unutmamak lazım yani ; "GÜÇ". Onsuz da yaşayabileceğini bildiklerinde ve hayatını devam ettirmek için yine de onu seçecek kadınlara ihtiyaç duyarlar.

 

Yatakta söz sahibi olun

Öpücükler ilk olarak çoğu zaman erkelerden gelir ama arada bu döngünün değişmesi şarttır. Sürekli olarak ilk öpücüğün gelmesini beklemeyin bir kezde ilk öpücüğü siz verin böylelikle ipler sizin elinizde olmuş olacak. Yataktaki egemenliğin sizde olması erkeğin oldukça hoşuna gidecektir. Utangaç olmayın sakın bunda utanılacak hiçbir şey yok. Aşk'ta utanma olmaz.

 

Açık olun!

Kadınlar olarak bu huyumuzdan her ne kadar vazgeçmesek de erkeklerin en sevmediği,nefret ettiği davranışlardan birisidir akıl oyunları. Üzgün olduğunuz bir konuyu açıkça dile getirmenizi ve ortada çözülecek birşey varsa bunu beraberce çözmek isterler. Bu davranış iyidir sizi önemsediğini gösterir onun için konu her ne olursa olsun onunla paylaşın.

 

Tutkunun ilişkideki büyük yeri

Ne demiş Kenan ne yaparsan yap aşk ile yap. Tutku bir ilişkinin temelidir onu öperken,sarılırken bunu tutkulu bir şekilde yapmalısınız. Şayet birbirinizi öper,sarılırken bir şey hissetmiyorsanız kendinize yeni birini bulma zamanı gelmiş demektir. Çünkü bu ilişki uzun soluklu olmayacaktır.

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar

Login Form