Yeni Sütyen Modellerini Deneyin

Halter Sutyen Modeli

Yeni modelleri denemek için biraz cesaret gösterin hepsi bu kadar alışılagelmiş sutyenler dışında olan halter sutyen modeline bir şans verin. Boyuna kadar çıkan bu sutyen modeli desteğini omuzlar değil boyundan alır. Bu yüzden küçük göğüslere sahip olanlar için ideal bir sutyen modelidir.

 

Rahat Dantel Sutyen Modeli

Dantelli sutyen modellerinin rahat olmadığını da kim söylemiş. Dantellerle tasarlanmış olan bu spor model sutyen sizi rahat hissettirirken seksiliğinizi de arttıracak.

 

Dekolte Sutyenini Kullanın

Dekolte mi giyinmek istiyorsunuz ? Dekolteli kıyafetlerinizi en doğru şekilde giyebilmenizi sağlayacak olan dekolte sutyenini kullanın. Dekolte sutyeni en cesur kıyafetlerle bile kullanım rahatlığı veriyor.

Çapraz Askılı Sutyen Modeli

Sutyenlere biraz değişiklik ve seksilik katmak hiçte fena bir fikir değil. Koton'un askısı arkadan çapraz gelen bu sutyen modelinde olduğu gibi, sutyenler de askı oyunu yapan seksi sutyeni deneyebilirsiniz.

Balensiz Sutyen Modeli

Balensiz sutyen modeli hiç destek almadan sadece dantel kullanılarak tasarlanmıştır. Size istediğiniz rahatlığı ve seksiliği verecek olan bu sutyen modelini ; Basic tişörtler,gömlekler ve kış günleri fileli kazakların altından giyerek romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Spor Sutyen Modeli

Yoga,pilates,zumba yada fitness yaptığınız spor ne olursa olsun bunları yaparken spor sutyen kullanmanızda fayda var. Daha rahat hareket etmenizi sağlayacak olan bu sutyenler teri de emiyor.

Seksi ve Rahat Sutyen Modeli

 Victoria's Secret'in özel tasarımı olan bu sutyen seksilikten vazgeçmeyen ve rahat olmak isteyen bayanlar için özel tasarlanmış. Tenle temas eden kısımlarının daha yumuşak dokulardan hazırlanması ayrı bir güzellik.

 

Siyah Sutyenler

Siyah renkten bir türlü vazgeçemiyor musunuz? Siyahı tülle birleştirerek sıradan olan sutyen modellerinden daha seksi ve rahat olan bu sutyen modellerini denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar