7 güne 7 kombin

Pazartesi- Sergi Açılışı

Beklediğiniz o sanatçı ve onun eserlerini göreceğiniz sergiye davetlisiniz. Bu davete giderken stil sahibi bir görünüm için kolej stilinden yararlanmakta fayda var. Yüksek belli jean'nınızın üstüne düz koton bir gömlek ve onun üzerine salaş bir hırka kombinesi yaparak sergide cool bir hava yakalarsınız.

Salı - Kızlarla Yemek

Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam yemeğine çıkacaksınız. İçeceklerinizi yudumlarken bu keyifli sohbet akşamında kendinizi rahat hissedeceğiniz boyfriend jean'ınızı seçin. Bol olan bu jean modelinin üzerine cool bir gömlek ve kazak giyin.

Çarşamba - Konsere Gitme Vakti

Söz konusu konser olunca normal jeanlar yerine beli lastikli modellere dolabınızda yer açmanız daha doğru olacaktır. Gideceğiniz konserde festival havasını yakalayabilmek için taşlanmış gri jeanları veya taytları tercih ederseniz çok şık görünecek ve rahat edeceksiniz. Üst kısımda ise düz beyaz tişört,ekose gömlek ve bomber model ceket ile kombine yapınca müziğin etkisi ile gecenin keyfini çıkaracaksınız.

Perşembe - Alışveriş

İş bitti ve evinize gittiniz ve aklınıza alışveriş geldi. Hemen yırtık detaylı jean'ınınızı giyin ve kendinizi dışarıya atın. Mağazaların olduğu sokaklarda gezerken aniden serinleyebilecek havaya karşı kombinenize renk katacak bir rüzgarlık alın. Bacak boyunuzu gösterrmek adına paçaları kıvırmayı unutmayın. Şimdi daha şıksınız ;)

Cuma - İş Yemeği

Yoğun geçen bir iş gününden sonra rahat ve şık görünmek istiyorsanız bacaklarınızı sımsıkı saracak ve sizi yağmurdan koruyacak olan resimdeki iki parça ile mükemmelliği yakalayacaksınız.

Cumartesi - Ada da yada Sahilde Bisiklet Keyfi

Haftanın en mükemmel günü bugün. Rahat hareket edebileceğiniz kıyafetleri tercih etmenin günü. Bu günde denim pantolon üzerine denim gömlek ile kombin yapınız hatta stilinize biraz fark katmak için paçalarınızı dışa katlaya bilirsiniz.

Pazar - Sinema Zamanı

Pazar deyince akla ilk gelen sinema olmalıdır. Vizyona en son giren filme giderken O rahatlığı kıyafetlerinize de uyarlayın. Çizgili bir kazak ve skinny jean bugün için biçilmiş bir kaftan fakat havaların soğuması ve bu durumdan korunmak için sırtınıza haki renkte bir parka alarak sinema sonrası rahat bir yürüyüş yapabilirsiniz.

 

 

Son Eklenenler

Haftanın Hitleri

Diğer Yazılar